Cele projektu

1 komentarz O projekcie

Celem projektu jest wyposażenie nauczycieli, opiekunów, terapeutów w dodatkowe informacje na temat faszyzmu. Tematyka ta ma charakter interdyscyplinarny. Może być wykorzystana w szkole: przez nauczycieli historii, wiedzy o społeczeństwie, wychowawców, czy terapeutów, i poza nią w harcerstwie, ogniskach pracy pozaszkolnej czy w działalności różnego rodzaju organizacji pozarządowych.

Jedynie kompleksowa praca, mająca na celu ograniczenie wpływu grup skrajnie prawicowych na młodzież uchroni nas przed atakami wynikającymi z różnego rodzaju fobii.

Antysemityzm, rasizm, seksizm, homofobia, islamofobia, czy niechęć do uchodźców i migrantów ekonomicznych nie powinny mieć miejsca w naszym kraju.

Ostatnio zmienianyniedziela, 26 styczeń 2020 09:36

Więcej w tej kategorii:

« Geneza Zadania i terminy »

1 komentarz

• AndyKor
    AndyKor poniedziałek, 27 styczeń 2020 07:36 Link do komentarza

To są bardzo potrzebne, choć trudne do wykonania działania. Wypada życzyć wytrwałości.