Slam dla Głodu
Slam dla Głodu

SLAM DLA GŁODU

Zapraszamy na otwarcie sezonu w Stole Powszechnym. SLAM DLA GŁODU / SŁOWA + RUCH / Gościni: Agata Jabłońska

Zapraszamy na osiemnasty slam w Stole Powszechnym, tym razem o głodzie, który mamy, którego nie możemy zaspokoić.
Slam jest otwarty na pozasłowne formy wyrazu typu ruch. Czyli możesz przyjść z choreografią, którą nam pokażesz, a która wyrazi temat głodu.
Niech temat głodu będzie szeroki: głód jedzenia, głód zmiany, głód relacji, głód destrukcji, głód bezpieczeństwa, itp.
Wystąpić może każda osoba. Teksty czy ruch wcale nie muszą być poważnie, korzystajcie z groteski, z ironii, z absurdu, z sucharu, z pokładów miłości i afirmacji.
 
ZAPISY DLA OSÓB CHCĄCYCH WYSTĄPIĆ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
ZASADY: Każda z osób występujących ma do dyspozycji 3 minuty. Teksty i choreografia wykorzystana w slamie musi być oryginalnym dziełem osoby występującej. W półfinale osoby mają 3,5 minuty, a w finale - 4 minuty. Dlatego najlepiej przygotować sobie trzy teksty i choreografie!
Występujemy BEZ REKWIZYTÓW.
 
GOŚCINI SPECJALNA: Agata Jabłońska
 
NAGRODY DLA OSÓB ZWYCIĘSKICH GŁOSAMI LUDU: obrazy, biżuteria, koszulki, torby materiałowe z logo fooda, wegańskie ciacha
BENEFIT na FOOD NOT BOMBS WARSZAWA
 
To oddolny, niezależny kolektyw, część nieformalnego, ogólnoświatowego ruchu Jedzenie Zamiast Bomb. Towarzyszy nam przekaz antywojenny i antymilitarny. Działamy przeciwko konsumpcjonizmowi. Ratujemy żywność, która inaczej zostałaby zmarnowana i przekazujemy ją najbardziej potrzebującym - szczególnie osobom w kryzysie bezdomności. Ciepłe, wegetariańskie posiłki wydajemy co niedzielę na warszawskiej Patelni przy Metrze Centrum.
(0 głosów)
Wyświetlony 4 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.